Вільхуватська сільська рада
офіційний сайт
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Берегти енергосистему - Ваш прояв турботи!

Дата: 12.01.2026 12:53
Кількість переглядів: 211

Фото без опису

 

 

Раціональне споживання електроенергії є запорукою стабільної роботи енергосистеми та безпеки нашої громади. Просимо мешканців відповідально ставитися до використання електроприладів, особливо у періоди підвищеного навантаження на мережі.

Рекомендуємо планувати роботу енергоємної побутової техніки — пральних машин, бойлерів, електродуховок, конвекторів — у непікові години, своєчасно вимикати освітлення та прилади, які не використовуються, а також надавати перевагу енергоощадним режимам.

Ощадливе використання електроенергії зменшує навантаження на мережі та сприяє безперебійному електропостачанню закладів соціальної сфери й об’єктів критичної інфраструктури.

Дбати про енергію у своєму домі — означає з любов’ю піклуватися про рідних, сусідів і стійкість енергосистеми, яка працює для людей.

Фото без описуФото без описуФото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано