До уваги споживачів електроенергії!

Дата: 12.10.2023 11:47

Шановні споживачі електроенергії!

У більшості побутових споживачів наших громад, згідно з укладеними договорами про постачання електричної енергії, дозволена до використання потужність – 2 кВт. Під час проходження осінньо-зимового опалювального періоду, значно збільшується навантаження на електричні мережі. Особливо це актуально для споживачів які намагаються пічне або газове опалення замінити електричним. Це може призвести до пошкоджень в електроустановках, в тому числі і у внутрішньобудинкових, які на це не розраховані, викликати пошкодження побутових електричних приладів, знизити якість електричної енергії або навіть призвести до пожеж.

Великобурлуцький РЕМ звертається до Вас з пропозицією не допускати понаддоговірного споживання електричної енергії, вчасно виконувати профілактичні ремонти внутрішньобудинкових електричних проводок, бо усунення пошкоджень потребує більш значних витрат як матеріальних ресурсів та і часу.

Також нагадуємо Вам, що з будь-яких питань щодо роботи електрообладнання, про відомі факти пошкоджень, розкрадань а також виявлення відкритих дверей трансформаторних підстанцій або обірваних дротів, повідомляйте, будь ласка, за телефоном 5-32-22, 5-36-84 або телефонами колцентру АТ «Харківобленерго» 067-23-40-413, 063-05-40-413, 050-05-40-413, 057-34-24-413. Пам’ятайте, що від нашої пильності та співпраці безпосередньо залежить безпека та надійність електропостачання.

Адміністрація В-Бурлуцького РЕМ.