Увага! Важлива інформація!

Дата: 22.12.2022 12:04

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації відповідно до укладеної Угоди з Всесвітньою Продовольчою Програмою Організації Об’єднаних націй реалізує в Харківській області заходи, які передбачають надання грошової допомоги сім’ям з дітьми у розмірі 2220 гривень на кожну особу (до 5 осіб) протягом 3 місяців.

Цільовою аудиторією для отримання такої допомоги визначено сім’ї з дітьми, очолювані одним батьком/матір’ю, які не отримували грошової допомоги від інших міжнародних організацій, а саме:

- отримувачі допомоги одинокої матері та вдови/вдівці;

- одинока мати (є статус, ст. 135 Сімейного кодексу України) та ті матері, які не отримують допомоги від держави;

- отримувачі допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів (є довідка про несплату аліментів).

З метою підготовки інформації для представників офісу Всесвітньої продовольчої програми ООН для розгляду питання щодо виплати грошової допомоги просимо громадян вищезазначених категорій, які проживають на території Вільхуватської територіальної громади, терміново звернутись до відділу соціального захисту населення Вільхуватської сільської ради.

Перелік документів для пред’явлення:

- особисті документи, які підтверджують особу заявника (паспорт, ідентифікаційний код, номер телефону) та адресу місця проживання;

- документи всіх неповнолітніх дітей (документи, що підтверджують особу та прописку, ідентифікаційний код).

Телофон для довідок: 066 75 61 568

Відділ соціального захисту населення Вільхуватської сільської ради