Робочі зустрічі з мешканцями громади Вільхуватського сільського голови Василя Сорокіна

Дата: 21.02.2022 15:46
Кількість переглядів: 5504

З метою інформування мешканців Вільхуватської територіальної громади та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності сільської ради Вільхуватським сільським головою Василем Сорокіним протягом січня-лютого 2022 проводяться зустрічі з мешканцями громади, на яких він звітує про роботу, діяльність ради та її виконавчих органів. Такі зустрічі з населенням пройшли на території колишніх Рубленської та Чорнянської сільських рад.

Додатково повідомляємо, що:

• 23 лютого о 1000 заплановано зустріч з населення в с. Федорівка;
  • 24 лютого о 1330 – в с. Мілове;
  • 25 лютого о 1000 – в смт Приколотне.

Звіт Вільхуватського сільського голови за 2021 рік