Щотижнева апаратна нарада

Дата: 21.02.2022 14:46

21 лютого 2022 року Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін провів щотижневу апарату нараду з секретарем, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, керівниками структурних підрозділів сільської ради та комунального підприємства.

В ході засідання підбито підсумки діяльності за минулий тиждень. Василь Сорокін погодив стан виконання попередніх доручень відповідальних осіб, висловив деякі зауваження до роботи та надав ряд доручень на наступний тиждень.

Акцентував також увагу на наступних моментах:

• організація територіальної оборони місцевого значення;
  • звіти паспортів бюджетних програм;
  • аналіз житлового фонду Вільхуватської територіальної громади;
  • звіт сільського голови про роботу, діяльність ради та її виконавчих органів перед територіальною громадою за 2021 рік;
  • харчування в закладах дошкільної та позашкільної освіти;
  • додаткові маршрути «Соціального автобусу» на території громади;
  • ремонт спортивного залу Комунального закладу «Приколотнянський ліцей ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського Вільхуватської сільської ради»;
  • проект реконструкції Комунального закладу «Центр культури та дозвілля Вільхуватської сільської ради»;
  • відновлення вуличного освітлення в населених пунктах громади;
  • ремонт водопроводної системи в с. Березник;
  • підготовка структурних підрозділів та відповідальних осіб сільської ради до проведення позачергової сесії сільської ради.