Увага! Важлива інформація!

Дата: 08.02.2022 13:19

За інформацією Вовчанської міжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» за період з 01 січня по 08 лютого 2022 року на території Вільхуватської територіальної громади зареєстровано 47 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію COVID-19, з них було госпіталізовано 4 особи до: КНП "Чугуївська ЦРЛ" – 2 особи, Харківської лікарні №17 – 2 особи. За звітний період - 1 летальний випадок.

На території громади захворюваність зареєстрована в таких населених пунктах: с. Вільхуватка - 8 випадків, смт Приколотне - 27 випадків, с. Чорне - 1 випадок, с. Рублене – 1 випадок, сел. Федорівка – 8 випадків, с. Мілове – 1 випадок, с. Курганне – 1 випадок.

Захворюваність на коронавірусну інфекцію по віковій групі становить:

• 0-17 років - 3 особи,
  • 18-29 років – 3 особи,
  • 30-64 років – 37 осіб;
  • 65 років і старше – 4 особи.

З цього видно, що коронавірусна інфекція найбільш вражає людей середнього віку.

Соціально-професійна група населення, захворівших на COVID-19 поділяється:

• неорганізоване дитинство – 1 особа;
  • учні – 2 особи;
  • пенсіонери – 4 особи;
  • працюючі – 33 особи;
  • не працюючі – 7 осіб.

Нагадуємо, що для проведення вакцинації населення на території Вільхуватської громади відкрито 7 пунктів щеплення в амбулаторіях та ФПах сіл громади, де працюють лікарі та медичні сестри, які пройшли підготовку щодо правил організації і техніки проведення щеплень від COVID-19 та надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень.

Якщо ви відчуваєте погіршення самопочуття - не зволікайте та не займайтеся самолікуванням, а зверніться до лікаря. Памятайте, що саме своєчасна допомога та правильне лікування врятують вам життя.

Будьте здорові!