Засідання виконавчого комітету Вільхуватської сільської ради

Дата: 21.01.2022 14:36

20 січня 2022 року в приміщені Вільхуватської сільської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету сільської ради під головуванням Вільхуватського сільського голови Василя Сорокіна. На засіданні виконкому було заслухано та обговорено ряд питань порядку денного, що стосувалися соціальної сфери життєдіяльності громади.

На засіданні були розглянуті слідуючі питанння:

1. Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Вільхуватської сільської ради, затвердження її положення та персонального складу.

2. Про затвердження Порядку відшкодування витрат автоперевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів бюджету Вільхуватської сільської ради.

3. Про укладання договору найму житлового приміщення з фонду комунального житла.

4. Про надання дозволу на укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки.

5. Про видачу ордера на вселення в квартиру.