Увага! Важлива інформація!

Дата: 13.12.2021 13:07

Вільхуватська сільська рада запрошує на постійну роботу лікарів (лікарів терапевтів) за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» для обслуговування населення Вільхуватської територіальної громади в сучасній амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» в смт Приколотне, яка забезпечена необхідним медичним обладнанням та спеціальним транспортом.

Основні вимоги: вища медична освіта, надання сертифікатів за спеціальністю, порядність та бажання працювати.

Функціональні обов'язки:

якісне надання первинної медичної допомоги;

амбулаторний прийом пацієнтів;

обслуговування викликів;

ведення медичної документації в електронному вигляді.

Умови роботи:

гідна заробітна плата від 15000 гривень та належні умови праці;

забезпечення житлом;

офіційне працевлаштування;

повний соціальний пакет;

підвищення кваліфікації, участь у конгресах, семінарах та ін.

Додатково гарантуються:

безоплатне користування житлом з освітленням і опаленням;

мотиваційний пакет від сільської ради у вигляді виплати 10 мінімальних заробітних плат за результатами роботи за рік;

підвищення рівня професійних знань та практичних навичок;

пільги щодо сплати земельного податку, кредитування, обзаведення господарством і будівництва приватного житла, придбання автомототранспорту;

безоплатне одержання у власність земельної ділянки в межах земельної частки (паю) члена сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарської установи та організації, розташованих на території відповідної ради, із земель сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарської установи та організації, що приватизуються, або земель запасу чи резервного фонду, але не більше норм безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, встановлених законом для ведення особистого селянського господарства.