Зональний етап чемпіонату Куп’янського району з волейболу

Дата: 02.12.2021 15:42

В останню неділю листопада було розпочато чемпіонат Куп’янського району з волейболу серед юнаків.

Команди були розділені за територіальним принципом на дві групи. До першої групи увійшли команди Куп’янського ліцею № 7, Куп’янського ліцею № 1 та ДЮЙФП «Юність» Дворічанського району. В даній підгрупі з першого місця до фінальної частини змагань, з двома перемогами,  вийшла команда Куп’янського ліцею № 7, другу сходинку змагань посіли вихованці ДЮКФП «Юність».

30 листопада в спортивному залі КЗ «Великобурлуцький ліцей», пройшов зональний етап учбово - тренувальних ігор з волейболу серед команд юнаків ДЮСШ, КЗ ДЮКФП та збірних шкіл Куп’янського району. До даної групи увійшли команди КЗ «Великобурлуцький ліцей», КЗ «Андріївський ліцей» та КЗ «Приколотнянський ліцей».

Першими на майданчику демонстрували свою майстерність вихованці КЗ «Великобурлуцький ліцей» та КЗ «Андріївський ліцей», з впевненим рахунком 3:0 перемогу здобуває команда Андріївського ліцею.

В другій грі свою вдачу випробували вихованці КЗ «Великобурлуцький ліцей» та КЗ «Приколотнянський ліцей». Зійшлись дві рівні за рівнем гри команди, а відповідно зустріч була на рівних, ініціатива на майданчику переходила від однієї команди до іншої, та більш впевнено на фінальних розіграшах були гравці Приколотнянського ліцею, фінальний підсумок 3:0 на їх користь.

Третьою вирішальною зустріччю дня стала гра між командами Андріївського та Приколотнянського ліцеїв. Дана зустріч пройшла з результатом 3:0 на користь Андріївського ліцею.

Таким чином юнаки КЗ «Андріївського ліцею» та КЗ «Приколотнянського ліцею» прямують до фінальної частини даних змагань.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо подальших спортивних перемог !