Увага! Важлива інформація!

Дата: 01.12.2021 13:59

За інформацією Вовчанської міжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» за період з 17 листопада по 01 грудня 2021 року на території Вільхуватської територіальної громади зареєстровано 18 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію COVID-19, з них було госпіталізовано 5 осіб: до КНП "Вовчанської ЦРЛ" - 3, ОДІКЛ - 2. За звітний період - 2 летальних випадки.

На території громади захворюваність зареєстрована в таких населених пунктах: с. Вільхуватка – 5 випадків, смт Приколотне - 8 випадків, с. Федорівка – 4 випадки, с. Довгеньке – 1 випадок.

Захворюваність на коронавірусну інфекцію по віковій групі становить:

• 0-17 років - 3 особи,
  • 18-29 років – 1 особа,
  • 30-64 років – 11 осіб;
  • 65 років і старше – 3 особи.

З цього видно, що коронавірусна інфекція найбільш вражає людей середнього віку.

Соціально-професійна група населення, захворівших на COVID-19 поділяється:

• неорганізоване дитинство – 1 особа;
  • учні – 2 особи;
  • пенсіонери – 3 особи;
  • працюючі – 10 осіб;
  • не працюючі – 2 особи.

Нагадуємо, що для проведення вакцинації населення на території Вільхуватської громади відкрито 7 пунктів щеплення в амбулаторіях та ФПах сіл громади, де працюють лікарі та медичні сестри, які пройшли підготовку щодо правил організації і техніки проведення щеплень від COVID-19 та надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень.

Якщо ви відчуваєте погіршення самопочуття - не зволікайте та не займайтеся самолікуванням, а зверніться до лікаря. Памятайте, що саме своєчасна допомога та правильне лікування врятують вам життя.

Будьте здорові!