Результати відкритого районного фестивалю дитячого вокального співу «Співучі перлинки»

Дата: 19.11.2021 13:10

28 жовтня 2021 року відбувся відкритий районний фестиваль дитячого вокального співу «Співучі перлинки», метою якого є розвиток дитячої та юнацької художньої самодіяльності, пісенного мистецтва та виконавчої майстерності, культурного і естетичного виховання підростаючого покоління, виявлення обдарованих дітей Куп’янського району.

Організатором даного Фестивалю є відділ освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та взаємодії з органами місцевого самоврядування Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями Фестиваль проводився в форматі онлайн.

Так, за результатами Фестивалю у ІІ віковій категорії (від 10 до 14 років включно) у номінації «Вокал-дебют» перемогу здобула учениця 5 класу Комунального закладу «Приколотнянський ліцей ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського Вільхуватської сільської ради» Софія Бабкіна.

18 листопада 2021 року, завітавши до навчального закладу, талановиту зірочку привітав з перемогою заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації Сергій Чудопал, нагородивши дипломом та пам’ятними подарунками.

Щиро вітаємо Софійку із заслуженою перемогою у Фестивалі, бажаємо не зупинятися на досягнутому, а завжди рухатися вперед, підкорювати будь-які вершини! Також слова вдячності виражаємо її педагогам та батькам, які помітили і розвинули неперевершений талант дитини!