Виїзний прийом громадян у с. Мілове

Дата: 18.11.2021 16:24

Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін 18 листопада провів виїзний прийом громадян у селі Мілове.

Головним питанням порядку денного прийому було обговорення з населенням окремих питань реалізації державної політики у сфері захисту державного кордону.

Очільник громади разом з заступником начальника Головного центру  - головним інженером Головного центру капітального будівництва та реконструкції Державної прикордонної служби України, капітаном Сергієм Волощенком та начальником відділу прикордонної служби «Вільхуватка», капітаном Андрієм Давіденком провели роз’яснювальну роботу, окресливши ряд поставлених завдань, шляхів їх вирішення та дій щодо земельних ділянок, які були вилучені у громадян при облаштуванні державного кордону. Також було обговорено подальші дії щодо інженерно-технічного облаштування кордону. Одночасно Андрій Давіденко нагадав мешканцям громади щодо обмежень при випасі худобу у прикордонній зоні.

Після завершення обговорення сільський голова разом з представниками прикордонної служби відповіли на всі поставлені мешканцями громади запитання.

Також в ході зустрічі жителі с. Мілове звернулися до Василя Сорокіна щодо вирішення різних соціальних питань. На більшість з них сільським головою було надано роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства, а питання, які потребують детального вивчення, взято на контроль для подальшого розгляду та вирішення.