Привітання Вільхуватського сільського голови Василя Сорокіна

Дата: 09.11.2021 07:56

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання до дня професійного свята –

Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби та дбає про культурний розвиток нашої громади, займається аматорською творчістю. Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Творча праця працівників культури та майстрів народного мистецтва громади вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Бажаємо вам, шановні працівники культури та майстри народного мастецтва, міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях! Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Вільхуватський сільський голова                                              Василь СОРОКІН