Логотип Державної служби якості освіти України!

Дата: 27.10.2021 11:07

Статтею 41 Закону України «Про освіту» передбачено створення в Україні системи забезпечення якості освіти.

Система забезпечення якості освіти включає:

— внутрішню систему забезпечення якості, що має функціонувати у кожному закладі загальної середньої, дошкільної, позашкільної та професійно-технічноїосвіти;

— систему зовнішнього забезпечення якості освіти, яка включає інструменти, процедури та заходи забезпечення і підвищення якості освіти (до яких належить інституційний аудит, сертифікація);

— систему забезпечення якості в діяльності органів, управлінь.

Місія Державної служби якості освіти України – забезпечити єдине розуміння якості освіти, вдосконалення освітньої діяльності. На офіційному сайті Державної служби якості освіти України постійно розміщуються матеріали, нормативні документи, роз’яснення  тощо, щодо поможуть у формуванні  внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості освіти.

Розміщуємо логотип служби, щомістить гіперпосилання на офіційний вебсайт Управління Державної служби якості освітиу Харківській області! https://sqe.gov.ua/organ/upravlinnya-sqe-kharkiv/