Увага! Важлива інформація!

Дата: 23.10.2021 13:30

За інформацією Вовчанської міжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» за період з 01 по 22 жовтня 2021 року на території Вільхуватської територіальної громади зареєстровано 63 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію COVID-19, з них було госпіталізовано 17 осіб: до КНП "Вовчанської ЦРЛ" - 6, КНП "Куп'янське ТМО" - 8, КНП "Балаклійська ЦРЛ"- 1, КНП "Богодухівська ЦРЛ" - 1 та 1 дитина до ОДІКЛ м. Харків. За звітний період - 3 летальних випадки.

На території громади захворюваність зареєстрована в таких населених пунктах :

с. Вільхуватка - 20 випадків, смт Приколотне - 15 випадків, по 9 випадків с. Чорне та с. Рублене, с. Мілове – 5 випадків, по 2 випадки с. Федорівка та с. Курганне, с. Комісарове – 1 випадок.

Захворюваність на коронавірусну інфекцію по віковій групі становить:

• 0-17 років - 4 особи,
  • 18-29 років - 5 осіб,
  • 30-64 років - 33 особи;
  • 65 років і старше - 21 особа.

З цього видно, що короновірусна інфекція найбільш вражає людей середнього віку.

Соціально-професійна група населення захворівших на COVID-19 поділяється:

• учні - 4 особи (КЗ "Вільхуватський ліцей" - 3, Рубленська філія -1);
  • студенти - 1 особа;
  • пенсіонери 24  особи;
  • працюючі 24 особи;
  • не працюючі 10 осіб.

Станом на 22 жовтня 2021 року на стаціонарному лікуванні з коронавірусною інфекцією знаходиться  - 13 осіб, з них 1 дитина.

По громаді за останні дні захворюваність  на коронавірусну інфекцію почала  стрімко збільшуватись.

Тож нагадуємо, що для проведення вакцинації населення на території Вільхуватської громади відкрито 7 пунктів щеплення в амбулаторіях та ФПах сіл громади, де працюють лікарі та медичні сестри, які пройшли підготовку щодо правил організації і техніки проведення щеплень від COVID-19 та надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень. Наразі в пунктах щеплення в наявності вакцини: CoronaVac, Pfizer.

Зважаючи на стрімке поширення коронавірусної інфекції, закликаємо жителів громади більш сумлінно поставитись до вакцинації проти коронавірусної інфекції, як єдиного засобу профілактики розповсюдження вірусу. Будьте відповідальними. Захистіть себе та своїх рідних!

Головне пам’ятати, що запобігти хворобі простіше, ніж її лікувати.