Заходи з нагоди Дня усиновлення

Дата: 30.09.2021 19:01
Кількість переглядів: 309

День усиновлення - це свято доброти та милосердя. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

Усиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості, а усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих.

30 вересня Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін разом з начальником служби у справах дітей сільської ради Тетяною Гусєвою відвідали прийомні сім’ї громади, привітавши зі святом й побажавши батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння, щоб у домівках завжди панували спокій і затишок, а життя було безхмарним та заможним.