Святкові заходи на території Вільхуватської територіальної громади

Дата: 28.08.2021 08:31

З метою відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України на території Вільхуватської територіальної громади з 21 по 23 серпня 2021 року проведено урочисті та святкові заходи. Також у ці дні було проведено День села у населених пунктах с. Вільхуватка, Рублене, Чорне, Мілове, Федорівка.

30 років незалежності – це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, за яке боровся віками український народ.

День села – свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

Усі здобутки громади були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують славу, зберігають традиції.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін, подякувавши усім жителям громади, хто працює у різних сферах життєдіяльності громади, освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, підприємницької діяльності, які вносять вагомий внесок у розвиток громади і зазначивши, що це лише перші кроки і попереду довгий шлях розбудови Вільхуватської територіальної громади. Також, до жителів громади з вітальним словом звернулись та побажали усім міцного здоров’я, миру, життєвої енергії та наснаги секретар сільської ради Петро Корякін та настоятелі місцевих храмів.

На свято до Вільхуватської громади завітали і шановані гості голова Куп’янської районної ради Ігор Коваленко, головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та взаємодії з органами місцевого самоврядування Куп’янської районної державної адміністрації Сергій Чудопал, депутат Харківської обласної ради Леонід Заярний, завідувач громадської приймальні народного депутата Дмитра Шенцева Ніна Капленко та його представник Тетяна Малик. Вони привітали жителів громади з прийдешніми святами.

Жиліна Федора Васильовича, майстра Комунального підприємства «ВОДОПОСТАЧ-1 Вільхуватської сільської ради», та Новикова Євгенія Васильовича, директора Комунального закладу «Вільхуватський ліцей Вільхуватської сільської ради» нагородили відзнаками Куп’янської районної державної адміністрації та Куп’янської районної ради за значний особистий внесок у розбудову Вільхуватської територіальної громади, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Дипломами та цінними подарунками нагородили переможців щорічного огляду-конкурсу «Квітучий край», який проводиться за ініціативи народного депутата України Дмитра Шенцева. Переможцями конкурсу стали: Сергій Мітрохін (с. Вільхуватка), Віктор Масюков (с. Мілове), Володимир Кірієнко (с. Федорівка) та Юлія Попович (с. Чорне).

Загалом святкові дні були щедрими на гарні слова, подяки та подарунки. Відбулося нагородження жителів сіл у таких номінаціях як: найстарших жителів, батьків немовлят, багатодітних сімей, молодих подружніх пар, подружніх пар – ювілярів, кашоварів сіл, народних умільців, невтомних пасічників, ювілярів, яким виповнилося 80 та 85 років, матерів – героїнь, іменинників села та інших.

Кожне село презентувало свою територію виставковими матеріалами, які розкрили їх історичний, культурний та творчий потенціал. Святкового настрою та позитивних емоцій додавала концертна програма, під час якої на сцені виступали творчі жителі та колективи художньої самодіяльності громади, даруючи чудові пісні, танці та гарний настрій всім присутнім. Для дітлахів працювали дитячі гірки та батути, проводились ігри та забави. Усіх охочих частували різноманітними смаколиками та кулешем. Насамкінець, на всіх чекала святкова дискотека.

Святкування промайнуло наче мить, подарувавши присутнім багато приємних емоцій.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до організації та проведення святкувань. Саме ваша допомога та підтримка зробили ці свята яскравими та незабутніми.

Слова подяки висловлюємо народному депутату України Дмитру Шенцеву, керівникам сільськогосподарських підприємств: ТОВ «Зоря» Анатолію Кравцову, ТОВ «Агріка-М» Михайлу Чорненькому, ФГ «Вільхуватка» Анжелі Катасоновій, депутату сільської ради Віталію Петухову та члену виконавчого комітету сільської ради Юрію Мареничу, відділу прикордонної служби «Вільхуватка» під керівництвом начальника відділу, капітана Андрія Давіденка, працівникам клубів і творчим колективам.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису