Привітання Вільхуватського сільського голови Василя Сорокіна з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2021 06:46

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!

Наша рідна земля…Скільки теплих і ласкавих слів можна сказати про любов до рідного краю, де ми народились, де ми живемо. Скількох талановитих людей виплекала наша маленька Батьківщина — рідне село. Кожен пишається своєю рідною землею, з маленьких часточок якої складається велична Україна. Тут наші державні корені, тут наша земля, яка дала нам горде ім’я — українці. І всіх нас з’єднало одне слово — Україна.

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Тож зичу усім Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай Господь береже всіх нас!

Слава Україні!

Вільхуватський сільський голова                                             Василь СОРОКІН