Вшанування пам'яті загиблого воїна-інтернаціоналіста Петра Макаровича Крюкова

Дата: 19.08.2021 14:47

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і доньок України.

Сьогодні, 19 серпня 2021 року, на меморіальному комплексі в с. Вільхуватка відбулися заходи з нагоди 37 річниці від дня загибелі учасника афганської війни Крюкова Петра Макаровича, посмертно нагородженого орденом Червоної зірки.

Петро Макарович народився 21 червня 1964 року в селі Вільхуватка Великобурлуцького району Харківської області. 7 травня 1983 року був призваний до лав Радянської армії. У грудні 1983 року прибув до Афганістану. Служив у розвідувальній роті 177-го мотострілецького полку 108-ї мотострілецької дивізії. Провів 15 бойових операцій під Кабулом, Баграмом та інших місцях. 19 серпня 1984 року його підрозділ під час патрулювання зустрів противника та вступив з ним у бій, в якому Петро Макарович загинув.

Вшанували пам'ять загиблого Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін, рідні та воїни-інтернаціоналісти.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Низько схиляємо голови перед відвагою всіх, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, з честю виконував свій військовий обов’язок, не шкодуючи власного життя і здоров’я, а також перед світлою пам’яттю тих, хто загинув.