Привітання Вільхуватського сільського голови Василя Сорокіна

Дата: 14.08.2021 09:55

Щиро вітаю вас зі світлим святом – Медовим Спасом, або Маковієм.

14 серпня православні українці святкують Медовий Спас, або Маковія. У народі його із прадавніх літ відмічають як свято врожаю. Ми збираємо дари землі і дякуємо Всевишньому за його ласку до нас. Це свято сіє в серцях радість і добробут, наближує нас одне до одного, згуртовує духовно, щоб ми були єдині.

Бажаю Вам, щоб мир Божий завжди перебував у ваших серцях, нехай негаразди й печалі обходять вас стороною, а щастя й удача завжди супроводжують в усіх справах. Хай достаток і спокій ніколи не залишають ваші домівки, а Медовий Спас принесе мир і спокій, радість та посмішки в кожну оселю!

Вільхуватський сільський голова                                             Василь СОРОКІН