Санітарний стан та благоустрій територій це візитівка громади

Дата: 06.08.2021 14:26

Для забезпечення утримання територій населених пунктів Вільхуватської територіальної громади у належному санітарному та естетичному стані рішенням Вільхуватської сільської ради затверджена Програми соціально-економічного розвитку Вільхуватської сільської ради на 2021 рік, якою заплановано проведення ряд заходів по благоустрою і по санітарній очистці населених пунктів.

На території всіх населених пунктів, що увійшли до складу Вільхуватської сільської ради, поступово відбуваються позитивні зрушення з благоустрою.

Працівники Вільхуватської сільської ради, які задіяні на громадських роботах та робітники з благоустрою активно приводять до належного стану населені пункти громади. Вони виконують щоденну кропітку роботу стосовно покращення благоустрою і санітарного стану населених пунктів Вільхуватської територільної громади. Вагома увага приділяється утриманню в належному санітарному стані місць відпочинку громадян: парків, скверів, дитячих майданчиків, тощо. Постійно проводиться прибирання сміття, вирубування чагарників та порослі кущів.

Виконавчим комітетом Вільхуватської сільської ради утворена комісія з питань визначення стану зелених насаджень та їх відповідної вартості на території Вільхуватської сільської ради з метою належного утримання зелених насаджень у населених пунктах громади. Проводиться моніторинг стану зелених насаджень, які підлягають видаленню і встановлюється ступінь їх аварійності.

Окремо слід зазначити, що у населених пунктах громади активно запроваджується функціонування й подальше вдосконалення системи збору й вивезення твердих побутових відходів.

Шановні мешканці! Закликаємо Вас дбайливо ставитися до навколишнього середовища та цінувати нелегку працю інших!