Робоча нарада Вільхуватського сільського голови Василя Сорокіна з керівниками клубних закладів громади

Дата: 05.08.2021 10:39
Кількість переглядів: 544

04 серпня 2021 року Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін разом з начальником відділу освіти, культури, спорту та туризму Вільхуватської сільської ради Ольгою Мальцевою провів робочу нараду з керівниками клубних закладів громади з метою гідної організації та підготовки до проведення урочистих заходів на території Вільхуватської територіальної громади, присвячених 30-річниці Незалежності України, Дню Державного Прапора України та Дню Вільхуватської територіальної громади.

В ході наради було розглянуто та обговорено план заходів з організації і проведення заходів до свят та прийнято рішення, що святкування на території громади буде проведено з 21 по 24 серпня 2021 року.

Відділом освіти, культури, спорту та туризму Вільхуватської сільської ради разом з клубними закладами громади буде підготовлено: святковий концерт, проведення виставок народної творчості та виставок сімейних робіт, конкурсів та святкової дискотеки.

На завершення у форматі питання-відповідь всі працівники мали змогу задати уточнюючі питання будь-якого характеру.