Щотижнева апаратна нарада

Дата: 03.08.2021 09:44

02 серпня 2021 року Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін провів щотижневу апарату нараду з секретарем, секретарем виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів сільської ради та комунального підприємства.

В ході засідання підбито підсумки діяльності за минулий тиждень. Василь Сорокін погодив стан виконання попередніх доручень відповідальних осіб, висловив деякі зауваження до роботи та надав ряд доручень на наступний тиждень.

Акцентував також увагу на наступних моментах:

• стан виконання сільського бюджету за 7 місяців;
  • проведення ремонту в харчоблоках Комунального закладу «Приколотнянський ліцей ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського Вільхуватської сільської ради» та Комунального закладу «Федорівський ліцей Вільхуватської сільської ради»;
  • проведення роботи щодо забезпечення соціального захисту дітей;
  • проведення тендерних процедур щодо закупівлі: роздавальної лінії для харчоблоків навчальних закладів, твердого палива, технічної солі для посипання доріг, тренажерів для ігрових майданчиків;
  • активізація роботи комісії з адміністративних правопорушень;
  • підготовка закладів освіти до опалювального періоду 2021/2022;
  • забезпечення проведення медичного огляду працівників навчальних закладів;
  • затвердження маршрутів «Шкільних автобусів»;
  • підготовка до проведення Дня територіальної громади в населених пунктах громади.