Привітання з ювілеєм

Дата: 27.06.2021 05:59

25 червня свій 90-річний день народження відсвяткувала мешканка смт Приколотне Гусєва Ольга Іванівна.

Життєвий шлях іменинниці видався нелегким, адже будучи маленькою дівчинкою довелося пережити роки Другої світової війни та період відбудови. Та не дивлячись на всі життєві виклики, Ольга Іванівна зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині долиться зі своєю родиною.

Її трудова діяльність розпочалася в 1957 року на посаді вантажника Приколотнянського маслозавода. З 1957 року і до виходу на заслужений відпочинок вона працювала в Приколотнянському сільпо. З березня 1991 року по липень 1992 року Ольга Іванівна невтомно та наполегливо продовжила працювати сторожем відділу охорони при Великобурлуцькому районному відділі внутрішніх справ. З травня 1994 року по жовтень 1997 року – підсобним робітником по догляду за тваринами Приколотнянського олійноекстракційного заводу.

Вільхуватський сільський голова Василь Сорокін разом з заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Іриною Федорковою та головним спеціалістом відділу соціального захисту населення сільської ради Аксенією Ковалевською привітали Ольгу Іванівну з поважним ювілеєм та від щирого серця побажали їй міцного здоров’я, ні краплі смутку і жалю, щирого щастя і теплоти рідних сердець.