Щодо забезпечення доступу до Інтернету в сільській місцевості

Дата: 18.06.2021 13:30

Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 453, Вільхуватською сільською радою було направлене клопотання на отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, зокрема, для забезпечення населених пунктів, в яких наявні заклади соціальної інфраструктури (школи, ФАПи, сільські будинки культури, бібліотеки) і в яких відсутній доступ до мережі Інтернет через оптичну мережу, а саме: с. Вільхуватка, с. Федорівка, с. Чорне, с. Мілове, с. Зарубинка, с. Устинівка, с. Рублене, с. Грачівка, с. Анискине.

Відповідно до Розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 року № 622-р, Вільхуватській сільській раді розподілений обсяг субвенції в розмірі 980115 грн.

Після надходження субвенції до сільського бюджету буде проведено конкурентну процедуру закупівлі послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, що розташовані у вищезазначених населених пунктах і в яких відсутнє покриття волоконно-оптичними мережами та засновниками яких є територіальна громада.

Про хід проведення підключення до широкосмугового доступу до Інтернету буде повідомлятися додатково.