Відділ соціального захисту населення Вільхуватської сільської ради інформує

Дата: 18.06.2021 10:18

До уваги мешканців громади!

Нагадуємо, що звернутися за оформленням житлової субсидії можна у будь-який зручний спосіб:

- через відділ соціального захисту населення Вільхуватської сільської ради або через уповноважених осіб по населеним пунктам Приколотне, Федорівка, Чорне, Мілове, Рублене;

- безпосередньо до Відділу з обробки та призначення №1 (Великий Бурлук) управління праці та соціального захисту населення Куп'янської районної державної адміністрації (смт Великий Бурлук, вул. Паркова, 2);

- заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу Відділу з обробки та призначення №1 (Великий Бурлук) управління праці та соціального захисту населення Куп'янської районної державної адміністрації (смт Великий Бурлук, вул. Паркова, 2);

- через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики у розділі «Е-СЕРВІСИ» – «ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ» https://subsidii.mlsp.gov.ua

Органам соціального захисту населення доручено забезпечити вчасне опрацювання поданих з використанням електронного сервісу документів відповідно до вимог порядку надання житлових субсидій.

Також ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!!

Відповідно до прийнятого Урядом рішення призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян (автоматично, шляхом самостійного отримання інформації органами соціального захисту населення з відповідних реєстрів та органів) крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

• надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень, внутрішньо переміщені особи тощо);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (дітей, онуків, інших осіб, які зареєстровані, але за адресою призначення субсидії не проживають).