Екскурсійні подорожі учнів навчальних закладів Вільхуватської територіальної громади

Дата: 18.06.2021 08:52

Кожен з нас в душі мандрівник. Хтось мандрує далекими світами, а хтось – рідною країною. Для когось ці подорожі стають дійсністю, а для когось вони так і залишаються уявними.

З 11 червня та протягом двох тижнів за підтримки благодійного фонду Дмитра Шенцева та Вільхуватської сільської ради діти громади відвідують Фельдман-Екопарк.

Із щирими посмішками дітлахів зустрічають біля парку представники благодійного фонду та Екопарку. Діти із задоволенням слухають розповіді екскурсоводів про тварин і птахів, які живуть в Екопарку. Особливо дітлахів цікавлять тварини, яких дуже мало залишилося на планеті і які занесені до Червоної книги. З великою радістю діти частують смаколиками тваринок.

Із захопленням діти розважаються на різних атракціонах. А на останок їх, стомлених і щасливих, пригощають солодким чаєм і подарунками на згадку про екскурсію. Повертаючись додому, дітлахи відвідують «McDonald's».

Велика мандрівка до Екопарку завершується ласуванням смачного морозива.

Сподіваємося, що такий гарний початок літніх канікул стане гарним продовженням літнього відпочинку для дітей. Бажаємо всім дітям нашої громади весело провести свої літні канікули!