Змагання з волейболу серед дівчат

Дата: 25.05.2021 09:56

19 травня 2021 року в спортивному залі Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради» відбулись змагання з волейболу серед дівчат.

У змаганнях взяли участь 4 команди: 3 команди Великобурлуцької територіальної громади (смт Великий Бурлук, с. Катеринівка, с. Шипувате) та 1 команда Вільхуватської територіальної громади (смт Приколотне).

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. Так як усі команди були сильні та варті перемоги, то до самого завершення змагань зберігалась інтрига.

Фото без описуФото без описуФото без опису

У підсумку змагань перше місце посіла команда дівчат Комунального закладу «Катеринівський ліцей Великобурлуцької селищної ради», другим призером стала команда Комунального закладу «Шипуватський ліцей ім. Героя Радянського Союзу І.М. Заболотного Великобурлуцької селищної ради», третє призове місце завоювала команда Комунального закладу «Приколотнянський ліцей ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського Вільхуватської сільської ради», на четвертому місці опинилася команда Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради».

Дякуємо дівчатам за цікаву гру та бажаємо подальших спортивних перемог!