З Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 09.05.2021 06:52

Дорогі мешканці громади!

Сердечно вітаємо вас з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу нашого народу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в 76-у річницю героїчного подвигу, небагато залишилося тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані домівки.

Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини, а обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців.

Щороку свято 9 травня слугує нам нагадуванням про те, що немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Цього дня ми низько схиляємося перед нині живими, дітьми війни, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це вашим потом та кров’ю зрошена наша рідна земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови. Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами полеглих.

Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.