Дата: 27.04.2021 14:40

Шановні мешканці села Вільхуватка!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Вільхуватської сільської ради від 30 березня № 23 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат автоперевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів бюджету Вільхуватської сільської ради», Договору про відшкодування перевізнику втрат його доходів від перевезень окремих категорій громадян, що мають відповідні пільги, укладеного між Вільхуватською сільською радою та ТОВ «АТП «АВТОТРАНС», на маршруті «Великий Бурлук (АС) – Мілове» з с. Вільхуватка до смт. Великий Бурлук та в зворотному напрямку запроваджено талонну форму обліку окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд.

Талони не поширюються на маршрут «Вільхуватка (АС) – Харків АС-6 «Заводська».

Дана пільга поширюється на наступні категорії громадян:

• особи, які отримали інвалідність внаслідок війни;
    • особа, яка супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни I групи;
    • учасники бойових дій;
    • постраждалі учасники Революції Гідності;
    • діти з багатодітних сімей віком від шести років;
    • ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ;
    • батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби;
    • громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2-ліквідатори);
    • особи з інвалідністю;
    • пенсіонери за віком.

В зв’язку з цим особи зазначених категорій при потребі можуть звернутися за отриманням талонів (4 штуки на місяць) до Вільхуватської сільської ради. При собі мати документ, який посвідчує особу (паспорт), та документ, який підтверджує категорію особи (пенсійне посвідчення, довідка МСЕК тощо).