35 роковини Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 11:26

Чорнобильська трагедія є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом четвертого енергоблоку, не має аналогів за обсягами забруднення природнього середовища, негативного впливу на здоров’я людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

26 квітня є днем вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Ризикуючи своїм життям та здоров’ям ліквідатори аварії виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.

У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Висловимо найщиріші слова вдячності та низький уклін за високу громадянську позицію і схилимо голови перед світлою пам’яттю тих, чиє життя обірвав смертоносний атом.

Шановні учасники ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС!

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоровя, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваш героїзм та відвагу!

З повагою,

Вільхуватський сільський голова                                                   Василь СОРОКІН