Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 22.04.2021 10:44

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, 22 квітня 2021 року, свій 90 – річний ювілей відзначає ПОСОХОВ Олексій Якович, мешканець смт Приколотне.

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю. Сторінки біографії Олексія Яковича сповнені нарисами років, які він присвятив натхненному служінню рідній Батьківщині.

Народився Олексій Якович 22 квітня 1931 року у селі Старий Хутір Уразовського району Курської області.

Його дитинство та молодість проходили в буремні довоєнні та воєнні часи, в які за свої мужні та сміливі вчинки у віці 15 років він отримав першу почесну нагороду – орден «За доблесну працю в Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років».

Після закінчення середньої школи Олексій Якович був призваний на службу до лав Радянської армії, а потім – на службу в органи Міністерства внутрішніх справ Молдавської ССР, де в черговий раз його заслуги були відмічені медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеню.

У 1962 році з дружиною та дітьми переїхав жити до смт Приколотне, де не покладаючи рук на благо громади, до виходу на заслужений відпочинок працював на землі – в колгоспі «Прогрес».

Подяки і грамоти, дипломи, ювілейні медалі, «Орден праці» – це не повний перелік нагород ювіляра.

Шановний Олексію Яковичу!

Від імені Вільхуватської сільської ради прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди Вашого ювілейного дня народження! Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій ви пройшли гідно, бувши учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо, щоб здоров'я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорукою довголіття.