Засідання комісії з питань ТЕБ та НС Вільхуватської сільської ради

Дата: 12.04.2021 18:59

У зв’язку з перевищенням показника госпіталізації хворих на COVID-19, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», та встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Харківської області у приміщенні Вільхуватського сільського клубу було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вільхуватської сільської ради. Засідання проходило під головуванням сільського голови Василя Сорокіна.

Комісією з питань ТЕБ та НС обговорено та вирішено ряд важливих питань щодо обмежувальних протиепідемічних заходів, які передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки, а також щодо посилення заходів боротьби з коронавірусною інфекцією, а саме заборонено:

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв'язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб'єктів господарювання;

торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв'язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

- приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів;

- приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах;

- проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;

- діяльність ринків, крім продовольчих;

- здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах (у тому числі в режимі маршрутного таксі), в електричному (трамвай, тролейбус, метрополітен), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні в кількості більшій ніж 50 відсотків від кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу та визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб, крім транзитних перевезень та перевезень:

легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п'яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції.

Заклади освіти  громади переведено на дистанційну форму навчання.

Члени комісії з питань ТЕБ та НС наполягли на неухильному дотриманні карантинних вимог, які стосуються роботи установ та організацій, а також функціонування розважальних закладів та закладів громадського харчування.

Термін дії обмежень: з 11 квітня 2021 року до перегляду рівня епідемічної небезпеки.

Крім цього, комісія з питань ТЕБ та НС звертається до мешканців громади про необхідність виконання вимог та рекомендацій Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України щодо дотримання карантинних заходів.