Рішення засідання виконавчого комітету сільської ради від 30 березня 2021 року

Дата: 12.04.2021 15:19

Рішення виконавчого комітету від 30 березня 2021 року  № 17 "Про встановлення норм використання питної води населенням, яке користується централізованим водопостачанням та не має вузлів обліку зпоживання води"

:Рішення виконавчого комітету від 30 березня 2021 року № 18 "Про встановлення тарифів на послуги по централізованому водопостачанню та водовідведенню, що надаються комунальним підприємством "ВОДОПОСТАЧ - 1 " на території Вільхуватської сільської ради".

Рішення виконавчого комітету  від 30 березня 2021 року № 20 "Про надання матеріальної допомоги".

Рішення виконавчого комітету  від 30 березня 2021 року № 21 "Про надання одноразової грошової допомоги "

Рішення виконавчого комітету від 30 березня 2021 року № 22 "Про надання одноразової грошової допомоги"

Рішення виконавчого комітету від 30 березня 2021 року № 23 "Про затвердження порядку відшкодування витрат авто перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів бюджету Вільхуватської сільської ради".

Рішення виконавчого комітету від 30 березня 2021 року № 24 "Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у 2021 році"

Рішення виконавчого комітету від 30 березня 2021 року № 26 "Про проведення в населенних пунктах Вільхуватської сільської ради двомісячника благоустрою"

Рішення виконавчого комітету від 30 березня 2021 року №27 "Про створення комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вільхуватської сільської ради"

Рішення виконавчого комітету від 30 березня 2021 року № 28 "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв'язку на території сільської рад "