Виїзний прийом громадян с. Мілове

Дата: 05.04.2021 09:27

02 квітня 2021 року відбувся виїзний прийом громадян в с. Мілове за участю Вільхуватського сільського голови Василя Сорокіна.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувалися найчастіше ремонту доріг, проведення виплат субсидій та соціальних допомог, руху маршрутних автобусів, оформлення земельних ділянок та благоустрою населених пунктів

Також до сільського голови звернулася мати, з числа внутрішньо переміщених осіб, стосовно допомоги у вирішенні питання щодо встановлення дитині статусу, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

В ході прийому Василем Олександровичем було надано вичерпні відповіді на більшість питань, а по окремих питаннях – надано доручення керівникам відповідних структурних підрозділів сільської ради для подальшого вивчення та вирішення.