11 березня 2021 року відбулося пленарне засідання V сесії VIII скликання Вільхуватської сільської ради

Дата: 11.03.2021 16:32

11 березня 2021 року в Вільхуватському Будинку культури відбулося пленарне засідання V сесії VIII скликання. В якому взяли участь депутати сільської ради, керівники структурних підрозділів сільської ради. До порядку денного були внесенні наступні питання:

- Про затвердження звіту про виконання Вільхуватського сільського бюджету за 2020 рік.

- Про затвердження звіту про виконання Міловського сільського бюджету за 2020 рік

- Про затвердження звіту про виконання Приколотнянського селищного бюджету за 2020 рік

- Про затвердження звіту про виконання Чорненського сільського бюджету за 2020 рік

- Про затвердження звіту про виконання Федорівського сільського бюджету за 2020 рік.

- Про затвердження звіту про виконання Рубленського сільського бюджету за 2020 рік.

- Про внесення змін до рішення Вільхуватської сільської ради  від 24 грудня 2020 року №36–VIII «Про затвердження бюджету Вільхуватської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього.

- Про затвердження  Програми  фінансової  підтримки  Комунального некомерційного підприємства «Великобурлуцький Центр первинної  медико-санітарної допомоги»  Великобурлуцької селищної  ради.

- Про затвердження Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які потребують гемодіалізу на 2021рік.

-  Про затвердження Програми фінансової підтримки  Комунального підприємства «Водопостач -1».

-  Про  створення  Служби  у справах дітей  Вільхуватської сільської  ради.

- Про затвердження   Програми   соціального  захисту  населення Вільхуватської сільської ради «Турбота» на 2021 рік.

- Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги мешканцям Вільхуватської сільської ради, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.

-  Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання  молоді та  призиву  громадян України  на  строкову військову службу, зареєстрованих на території Вільхуватської сільської ради.

-  Про затвердження положень про структурні підрозділи апарату Вільхуватської сільської ради та її виконавчих органів.

-   Про внесення змін до структури виконавчих органів Вільхуватської сільської ради загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів,затвердженої рішенням сільської радивід 03 грудня 2020 року         № 07-VIII (зі змінами).

-  Про затвердження передавального акту документів, матеріальних цінностей, активів та грошових коштів, що передаються при припиненні Приколотнянської селищної ради Харьківської області до правонаступникаВільхуватської сільської ради».

- Про затвердження переліків об’єктів першого та другого типів оренди комунальної власності Вільхуватської сільської територіальної громади.

- Про подовження трудових відносин із Гусєвим Олександром Івановичем, директором Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості  Вільхуватської сільської ради.

-  Про надання попередньої згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищВеликобурлуцького району  до комунальної власності Вільхуватської сільської територіальної громади.

-  Про затвердження актів приймання – передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району у комунальну власність Вільхуватської сільської територіальної громади.

- Про намір передачі в оренду майна комунальної власності Вільхуватської сільської територіальної громади.

Про перейменування відокремленого підрозділу Комунального закладу «Приколотнянський ліцей ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського Великобурлуцької районної ради Харківської області»

- Про внесення  змін до  Програми соціально - економічного розвитку  Вільхуватської  сільської ради на 2021 рік.

- Розглянуто 57 заяв громадян із земельних питань.

Було прийняте рішення направити звернення депутатів Вільхуватської сільської ради до Верховної ради України, щодо прийнятого Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».