День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Дата: 15.02.2021 19:38
Кількість переглядів: 905
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04399223/a7cacaa0176f15bc89d3903f7793de81.jpg)
15 лютого 2021 року в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, сільський голова Василь Сорокін разом з секретарем сільської ради Петром Корякіним, військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Вільхуватка», депутатами та виконавчим апаратом сільської ради, вшанували пам'ять загиблих воїнів, полеглих в Афганістані.
Покладання вінків відбулося на Братській могилі в селі Вільхуватка та на могилі загиблого бійця - Крюкова Петра Макаровича, який служив у розвідній роті 177-го мотострілецького полку 108-ї мотострілецької дивізії.
« повернутися