Засідання виконавчого комітету Вільхуватської сільської ради

Дата: 15.02.2021 16:40

Засідання виконавчого комітету Вільхуватської сільської ради

12 лютого 2021 року в приміщенні Вільхуватського сільського клубу відбулося засідання виконавчого комітету Вільхувастької сільської ради в ході якого було розглянуто ряд актуальних організаційних питань:

Про визначення видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом покладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та переліку, на яких порушники повинні виконувати ці роботи у 2021 році;

Про визначення видів громадських робіт та перелік обєктів, на яких порушники та засуджені  повинні виконувати такі роботи у 2021 році;

Про організацію проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у 2021 році;

Про уточнення поштової адреси гр. Ємельянову А.В. мешканця селища Приколотне;

Про уточнення поштової адреси гр. Байдікову В.П. мешканця села Вільхуватка;

Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вільхуватської сільської ради

Про надання дозволу на проведення у 2021 році  з персоналом відділу прикордонної служби «Вільхуватка» навчальних стрільб зі стрілецької зброї;

Розглад заяви гр.. Яковлєва Олександра Олександровича мешканця селища Приколотне стосовно збросу нечистот на територію якою він користується;

На засіданні виконавчого комітету було розглянуто 5 заяв громадян, які звернулися за наданням одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з довготривалим лікуванням та проведенням хірургічних операцій. По всіх заявах прийнято позитивні рішення.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначають в Україні 15 лютого, згідно Програми соціального захисту окремих категорій населення Вільхуватської сільської ради, одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1000 грн. кожному, отримають  воїни інтернаціоналісти. Відповідне рішення підтримали члени виконавчого  комітету сільської ради.