Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Вільхуватської громади

Місцезнаходження Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Вільхуватської сільської територіальної громади:

62630, Харківська область, Куп'янський район, смт Приколотне, вул. Лісна, буд. 1